Sprawdzone produkcje dla popołudniowego relaksu. Kilka propozycji

Jeśli razem z naszym partnerem lubimy skończyć trudny tydzień oglądając dobry film, dobrze jest sięgnąć po coś z nowych pozycji albo sprawdzonej klasyki. Nawet jeśli lubimy różne gatunki filmowe, jest spora szansa, iż trafimy na produkcję, która spodoba się obojgu. Po dokonaniu wyboru filmu dobrze jest sprawdzić opis fabuły i recenzje filmowe, choć nie musimy się nimi kierować.


łzy słońca
Gdy jesteśmy spragnieni silnych emocji, wybierzmy film Łzy słońca. To doskonała, sensacyjna historia, jaka zdobyła dużą popularność pośród widzów oraz przychylne komentarze krytyków filmowych i środowiska filmowego, czego wyrazem były chociażby ważne nagrody i wysoka sprzedaż filmu na DVD. Łzy słońca przypadną do gustu wszystkim tym, jacy lubią popisowe, ekranowe role Monici Belucci i Bruce'a Willisa, bo stwarzają atmosferę w tym filmie i wcielają się w role doskonale. Mocne uderzenie zapewni także Adrenalina 2 - zamierzam obejrzeć łzy słońca. Produkcja o tym tytule nie zostawi nikogo obojętnym – mamy to jak w banku.

Jeżeli zainteresował Cię tego typu artykuł, przeczytaj dodatkowe informacje w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam, odnajdziesz tu analogiczne informacje.

Jeśli tylko oczekujemy niezłego, rozrywkowego filmu z ogromnym nakładem finansowym na produkcję - Adrenalina 2 jest dla nas. Jeśli chcemy zobaczyć coś lżejszego, wybierzmy coś spośród komedii. Chociaż naprawdę rzadko można trafić na komedię romantyczną, która, przemawia zarówno do kobiet, jak i panów, Męsko damska rzecz powinna wpisać się w gust obu płci. Lekki i śmieszny film o parze żyjącej w sąsiedztwie i uczęszczającej do tej samej szkoły, ale całkowicie się nie lubiącej. Dziwnym trafem pewnego dnia te postacie budzą się w zamienionych ciałach i wówczas produkcja zaczyna się rozwijać. Chociaż fabuła może wyglądać banalnie, Męsko damska rzecz przypadnie do gustu wszystkim, jacy w kinie szukają przede wszystkim rozrywki. Jeśli chcemy zostać w nastroju komediowym, Dwa tygodnie na miłość idealnie wpiszą się w ten klimat - interesujący wpis. To prosta opowieść bez głębszych dygresji, ale bardzo sympatyczna, lekka i miła dla oka, idealna na odprężenie i uwolnienie myśli od trosk minionego tygodnia. Dobre role przystojnego faceta – Hugh Granta i uroczej – Sandry Bullock z pewnością zapadną w pamięć, ale Dwa tygodnie na miłość nie jest filmem, do którego będziemy wracać.


Jeżeli potrzebujemy dużej dawki adrenaliny, wybierajmy filmy sensacyjne, a jeśli po ciężkim tygodniu potrzebujemy czegoś lekkiego, prosta komedia będzie idealna.
22-12-29 07:35:07