Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Scrapbooking czyli przystrajanie fotografii w ciekawy sposób

Zdjęcia są rewelacyjnym wspomnieniem naszych przeżyć. W dodatku ładnie oprawione zdjęcia, są niczym miód na nasze serca. Techniką, dzięki której nasze prywatne kolekcje będą przypominały małe dzieła sztuki jest scrapbooking. Na skutek tej metody, spoglądając na kartę ze zdjęciem z wakacji zobaczymy nie tylko samą fotografię, ale zasuszony kwiat, który dostaliśmy od ukochanego, list z wyznaniem miłosnym, otrzymany owego pamiętnego spotkania... Albowiem formą przekazu jest tu nie tylko słowo, ale obraz.
Scrapbooking
Chwytanie chwil w papierową ramkę ma ponad dwustuletnią tradycję. To w Ameryce, w dalekiej przeszłości, zaczęto nadawać wspomnieniom tę wyjątkową formę - fotografie wkładane do albumów przyozdabiano suszoną lawendą i rumiankiem, przyprawiano kojarzony z obrazowaną chwilą bilet kolejowy, moment uchwycony na zdjęciu ilustrowano odręczną notatką lub wycinkiem z gazety i... the end. Przeglądanie albumów zabierało nas więc w emocjonującą podróż wspomnień i zapachów.

Może zainteresują ciebie także

Gdzie można zamówić profesjonalne obiektywy jako prezent świąteczny

Obiektyw, fotografia
Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania najbliższych prezentami. Kupienie najlepszego prezentu dla miłośnika fotografii to bardzo trudne zadanie. Komplet dodatków do aparatu fotograficznego jest dobrym prezentem, w skład takiego kompletu mogą wchodzić akcesoria czyszczące, filtry do obiektywów, plecak bądź pokrowiec na aparat i dużo innych. Idealnym podarunkiem dla takiej osoby jest jednak nowy obiektyw do najlepszego aparatu. W sklepach można znaleźć wiele rodzajów obiektywów w różnych kategoriach cenowych, grunt to dokonać właściwego wyboru.


Scrapbooking
Wielkim plusem scrapbookingu jest to, iż jesteśmy w stanie sami powoływać do życia nasze albumy nasze albumy, nie wydając przy tym pieniędzy. Gazety, małe przedmioty, które da się zaprezentować w albumie, skrawki materiałów, innymi słowy wszystko to co wiąże się z naszą przeszłością – nie musimy na nie wydawać pieniędzy.

Masz apetyt na kolejną informację na opisywany tu wątek? Jeśli tak, to raźno kliknij ten link – to ważna propozycja (https://ksiazkitanie.pl/).

Owszem, jeśli poszukujemy bardziej oryginalnych, wyszukanych dodatków możemy odwiedzić sklepy stacjonarne lub internetowe przejrzeć ofertę sklepów stacjonarnych i tych w sieci. Oferta jest tak imponująca, że można stracić poczucie czasu przeglądając imponującą ilość oryginalnych dodatków, to znaczy zabawnych papierów, stempli czy dziurkaczy.

Scrapbooking to nie tylko aranżacja zdjęć, to też technika zdobienia - nadawania wbrew pozorom niepotrzebnym lub niczym nie wyróżniającym się przedmiotom nowego życia, za pomocą scrapbookingu możemy także stworzyć niezobowiązujące upominki, notatniki, zawieszki na drzwi, papiery do pakowania prezentów oraz ozdoby na na wiele innych okazji. Cóż ucieszy bardziej obdarowaną osobę niż własnoręcznie stworzony album ze zdjęciami?
Opisywanie zdarzeń przy pomocy niby niepozornych przedmiotów, z uwiecznioną na zdjęciu chwilą, może stać się wielką pasją, umożliwiającą łączenie zachowanych wspomnień z naszymi zdolnościami manualnymi.
19-06-13 07:03:09