Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

W funkcjonalnej kuchni sprawdzą się pożyteczne akcesoria do wina

Wszyscy kochamy przyjęcia. Jest to okazja do zgromadzeń, dialogów i momentu relaksu w tym zapracowanym, zabieganym okresie. Każdy człowiek zaczyna zwracać uwagę na szczegóły i fajne rzeczy, a takim na pewno są coolery do wina.


Trunek ma możliwość stać cały czas na stole i schładzać się. Nie ma także obawy, że cooler ogrzeje się i przestanie wykonywać swoją misję. Wystarczy zamienić lód, by wciąż wyśmienicie spełniał swoje zadanie i doskonale przy tym wyglądał. Wino w chwili serwowania powinno być chłodne, nawet gdy przyjęcie odbywa się w ogrodzie, a wieczór jest duszny, parny. Wówczas jego zimno jeszcze bardziej uznają biesiadnicy.

Torba na butelkę wina to perfekcyjne rozstrzygnięcie, by wygodnie i elegancko przynieść wino na piknik, grill, albo inne okazje. Torba nadaje się także jako opakowanie butelki wina, jaka ma być sprezentowana jako podarek. Dodatkowo torbę można wyposażyć w cooler, co sprawi, że wino będzie od razu posiadało właściwą temperaturę do podania. Ponadto w coolerze mogą być miejsca na kieliszki, zatem podając trunek także kieliszki będą doskonale schłodzone.

wino i ser
Coolery do wina stworzone z zestawienia najlepszej jakości stali szlachetnej szlifowanej na wysoki glanc będą wyglądać bajecznie i elegancko na każdym stole. Ów rodzaj coolerów odróżnia minimalistyczny wygląd i wysoka forma skonstruowania. Oprócz tego, żeby być pewnym, że wino posiada właściwą temperaturę, jest możliwość użyć wyjątkowego ciepłomierza.

Kieliszki to niezwykle znacząca choć często niedoceniana kwestia. Kształt kieliszków jest dobierana do stosownego trunku. To w nim zbierają się wonności wnikające później do nosa wielbiciela win.


Plastikowy bidon z filtrem węglowym (złap promocje na bidon z filtrem węglowym -> sprawdź nas) z wkładem chłodzącym wyśmienicie spisze się nawet podczas bardzo skwarnych dni. W środku butelki znajduje się ruchomy wkład, jaki należy przedtem zmrozić w zamrażarce. Dlatego że wkład wypełniony jest wyjątkowym żelem, gdy umieścimy go z powrotem w środku bidonu, będzie on utrzymywał niską temperaturę picia przez bardzo długi czas. Jest to nadzwyczaj pomysłowa butelka z wkomponowanym wkładem chłodzącym, który trzyma temperaturę chłodnego napoju.
20-09-12 07:34:02