Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Sypialnia na poddaszu - jakim sposobem ją umeblować?

Zdarza się że na nasze mieszkanie adaptujemy przestrzeń poddasza. Nie jest to proste biorąc pod uwagę ściany, które są pod skosami. Dziś podsuwamy pomysł na sypialnię na poddaszu ze skosami. Urządzanie takiej przestrzeni może przysporzyć nam wielu problemów. Nim rozpoczniemy wybierać meble, proponujemy dokładnie zmierzyć ściany i zaplanować, gdzie, które elementy staną.
sypialnia na poddaszu
Najpierw zastanówmy się nad o ścianach bez skosów. Wspaniale nadadzą się do ustawienia na niej dużej szafy, w której będziemy trzymać odzież. Następnie pomyślmy o miejscu w którym znajdzie się komoda bądź toaletka.

Czy zaintrygował Cię nasz wpis? Jeśli odpowiesz twierdząco, to idź dalej regały ze stali nierdzewnej i przeczytaj tam następne zajmujące wątki. Nie ociągaj się!

W sumie dla mnie, aranżacja sypialni na poddaszu, to świetny pomysł.

Może zainteresują ciebie także

W którym miejscu kupują dobre cenowo tusze do drukarek?

tonery do drukarki
Dobra porada na sam początek - gdy kupujesz drukarkę, w każdym przypadku zwróć dużą uwagę na całkowite koszty dotyczące jej eksploatacji. Przed kilkoma laty kupiłem tę drukarkę, która niby wyglądała fajnie, ale prawda jest taka, że po niedługim okresie czasu dostrzegłem, iż jest beznadziejna, jeśli w grę wchodzą koszty eksploatacji. Staraj się nie popełnić mojego błędu, bo z pewnością nie jestem usatysfakcjonowany z owego zakupu. Moja drukarka już dawno w koszu. A raczej nie kosztowała niewiele...


duże łóżko w sypialni
Zostaje nam kwestia skosu. Jeśli jest on wielki, prawie na całą ścianę, interesującym rozwiązaniem będą wkomponowane w końcówkę skosu szafki pod wymiar. Doskonale wykorzystamy wtedy przestrzeń, w której normalnie gromadziłyby się jedynie koty z kurzu. Mamy jeszcze do rozwiązania kwestię wyboru odpowiedniego łóżka. Najlepszym będzie niewysokie łóżko z szufladami na pościel i zakładanym materacem, obok którego postawi się dwie szafki nocne z lampkami. Możemy również materac położyć bezpośrednio na podłogę. W tym przypadku pamiętajmy jednak, by go odpowiednio zabezpieczyć od spodu, by nie ruszał się i nie wędrował po całym pokoju. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy go położyć nawet pod maksymalnym skosem.

Zaletą przestrzeni poddasza jest dobre oświetlenie pomieszczenia. Zazwyczaj jest ono dobrze nasłonecznione. Jeśli jednak mamy do wyboru dwa pokoje, wybierzmy ten od strony północnej. Będzie on trochę mniej narażony na nasłonecznienie, przez co zachowamy w nim niższą temperaturę i będzie nam chłodniej.

Poszukujesz użytecznych informacji? To dobrze, ta strona internetowa (http://dekordia.pl/produkty/lista-kategoria-podloga/lista-producent-paradyz) z pewnością Cię zainteresuje, gdyż są na niej dużo bardzo ciekawych informacji.

Na okna rekomendujemy założyć rolety, można także dodać delikatne, tiulowe firany w pastelowych barwach. Na ścianach zaś można zawiesić jeden większy obraz, bądź kilkanaście mniejszych zdjęć na których uwiecznione są rodzinne wspomnienia.
21-06-10 07:48:03