Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Wygodne obudowy do Alcatel

Dla jakiegokolwiek posiadacza telefonu istotne jest, ażeby sprzęt był nie tylko współczesny, lecz miał też modny wizerunek. Można zabezpieczać osobisty telefon, a przy okazji nadać mu oryginalnego designu dzięki etui do Alcatel.


folia na telefon


Etui w znakomity sposób ochrania boki i tył telefonu, a przy tym ciągle jest dostęp do każdych klawiszy. Etui do Alcatel stworzone jest z komfortowego w użytkowaniu materiału silikonowego. Niesłychanie płaskie, szykowne i użyteczne etui, posiada przestrzał na głośnik i mikrofon.


Może zainteresują ciebie także

Zatrzymaj czas czyli fotografia ślubna.Mamy dobre podpowiedzi dla poszukujących fachowych informacji

para na parkiecie - wesele
Zdjęcia to jedne z piękniejszych pamiątek z ceremonii ślubnej do jakich regularnie wracamy, dlatego tak szczególnejest aby były one zrobione z finezją i umiejętnością. Ich zadaniem jest zatrzymać te jakże fantastyczne w życiu chwile.


Praktyczne etui Alcatel Pop 4 case do Alcatel Pop 4 z funkcją portfela, to idealny artykuł, do ochrony telefonu, oraz organizer kart kredytowych, pieniędzy, lub wizytówek w celowo do tego zagwarantowanych dwóch kieszeniach.


Etui do Alcatel zamykane na rzep, z wyjątkiem szablonowej roli osłony telefonu, ma komory na dokumenty, również wizytówki.


Rzetelność i odporność stworzenia, oraz wysoka jakość materiałów stosowanych podczas produkcji, ręczą pełne zabezpieczenie telefonu.


Innym wariantem etui do Alcatel jest kabura z klapką na magnes. Sprawi ona, że aparat telefoniczny będzie chroniony w efektywny sposób. Wewnątrz znajduje się osobliwe przymocowanie wykonane z mocnego i zarazem sprężystego materiału kauczukowego. Pokrowiec posiada niezbędne wyżłobienia na przyciski, aparat i złączki systemowe, co zapewnia zupełną swobodę w toku używania.


etui do alcatel


Wystarczy otworzyć klapkę i można swobodnie rozmawiać, robić fotografie, bądź też słać wiadomości.


Etui do Alcatel posiada zapięcie na dwojaki magnes, a przymocowanie w jakim się umieszcza smartfona, umożliwia jego bezpieczeństwo nawet przy otwartej klapce.


Dla osób doceniających intymność ekranu swojego telefonu, komputera, bądź tabletu, przygotowano folie prywatyzujące. Przyklejamy folie na telefon i z boku nic nie widać.


Należy dogłębnie wyczyścić ekran, odkleić mały kawałek, sformować dobrze na ekranie i przeciągnąć do końca folie na telefon. Powinno się uważać, ażeby pod folią nie uczyniły się żadne bańki powietrza. Przebieg jest nieco prostszy niż w sytuacji folii na telefon ochronnych, bo modele prywatyzujące są grubsze.
19-09-28 07:21:04