Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Poszukujesz bezzałogowego statku latającego? W tym momencie najlepiej wyprzedaje się dron DJI Phantom 3 i dron 3DR SOLO

Od niedawna atrakcyjne stały się bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest szczególnie to, że mogą być używane zarówno przez amatorów, jak i zawodowców. W dodatku są one stworzone do najróżniejszych celów, w związku z tym każdy z nas z całą pewnością do czegoś wykorzysta to niewielkie urządzenie.
Dron DJI Inspire 1
Obecnie najbardziej kultowy i polecany jest dron DJI Phantom 3 (szczegóły), który produkowany jest w dwóch wersjach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga tymczasem do profesjonalistów. Wiadomo, że ta druga jest dużo droższa, bowiem ma lepsze parametry. Kluczową zaletą tego urządzenie jest opcja rejestracji obrazu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym szlagierem na rynku. Na dodatek dron DJI Phantom 3 posiada szereg przeróżnych bajerów. Ważkie jest na pewno to, iż istnieje możliwość samoczynnego powrotu do miejsca startu. Dla ekspertów istotne będzie to, iż w tym modelu sterowanie ma być na wyższym poziomie. Cena za to urządzenie nie winna przewyższyć 5000 zł. Jeśli natomiast szukamy czegoś bardziej profesjonalnego to przypuszczalnie dron 3DR SOLO spełni wszystkie nasze oczekiwania. Ważkie jest to, iż łatwo i wygodnie się go obsługuje. Oprócz tego zamontowany został guzik PAUSE, dzięki jakiemu mamy szansę zatrzymania bezzałogowego statku latającego w dowolnym punkcie. Powinno się jednak podkreślić, iż dron 3DR SOLO służy raczej do pracy zarobkowej. Amatorzy powinni decydować się na tańsze modele, albowiem wiele funkcji w żadnym wypadku nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten model kosztuje ok. 7000 zł, więc jest to już dość duży wydatek. Jednakże osoby, które trudzą się fotografią na pewno będą zadowolone z tego sprzętu. Istotne jest, aby dodać, iż dron 3DR SOLO w tym momencie jest jednym z najciekawszych urządzeń dostępnych na rynku, przykładowo: .

Może zainteresują ciebie także

Jaki znacie najlepszy sklep płytowy?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Co winien posiadać dobry sklep muzyczny? Najważniejsze, co nasuwa się do głowy: płyty CD, winylowe, bilety na występy. Muszą w nim pracować obsługa znający się na muzyce, potrafiący poradzić. To samo dotyczy się sklepów stacjonarnych, jak również internetowych. Co dodatkowo powinno się w nich znaleźć?


Jeżeli masz w planach zakup drona to postaw na jeden z powyższych modeli. Są to niezawodne sprzęty, które nie popsują się po kilkunastu użyciach. Jeśli posiadasz wątpliwości to najkorzystniej będzie, jeśli porozmawiasz z kimś kto ma większe pojęcie w tym temacie. Nie zwlekaj więcej czasu, tylko już dzisiaj postaw na zakup drona!
19-07-02 07:27:03