Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Współczesny dron 3DR SOLO - sprawne filmowanie z powietrza

Dzisiejszy dron 3DR SOLO to prawdziwa innowacja pośród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie kapitalnych filmów o wspaniałej jakości z rewelacyjnej perspektywy. Dzięki dzisiejszemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził ogromne zaciekawienie pośród wielu postaci.

Zdjęcie z drona
Dron został wyposażony w inteligentne, innowacyjne rozwiązania, dwa nadzwyczaj prędkie komputery, oraz także w wolne porty przeznaczone do rozbudowy. Obsługa drona jest nadzwyczaj łatwa, albowiem ma on niemało automatycznych trybów, dzięki czemu użytkownicy mogą skoncentrować się na danych celach i zadaniach, bez zbędnego rozpraszania uwagi.

Ten nowoczesny dron umożliwia filmowanie z powietrza przecudownych obrazów, jakie perfekcyjnie będą przedstawiać się na szerokim ekranie. Zdołamy z łatwością dostosować go do swoich potrzeb oraz radować się jego nowoczesnością i ergonomicznością- nowości od 3dr.

Do drona dołączono lekki w obsłudze, wydajny kontroler, który umożliwia proste i ergonomiczne użytkowanie z SOLO. Urządzenie to pozwala bezproblemowo kierować dronem, nagrywać filmy oraz robić wyjątkowe zdjęcia - bez większego wysiłku. Co więcej kontroler został zaopatrzony w zupełną nowość. Po raz pierwszy użytkownik zdoła bezpiecznie zatrzymać drona w powietrzu (za pomocą przycisku pauzy) i nie obawiać się jego upadku.

Dron - profesjonalny dron z konkurencyjną ceną - SOLO ma też kapitalne zasilanie, może szybować bez przerwy do 25 minut. System idealnie kontroluje zużycie baterii, w związku z tym możemy spokojnie obserwować kiedy trzeba przerwać lot oraz skierować drona z powrotem na ziemię- .


Prócz świetnej technologii i współczesnych rozwiązań, dron SOLO przedstawia się wyjątkowo też pod względem wizualnym. Wykwintny, markowy i współczesny - zdecydowanie jego image jest kolejną zaletą tego sprzętu. Jeśli więc wyszukujesz najlepszego drona na rynku, to możesz być przeświadczony, że quadrocopter 3DR SOLO spełni Twoje oczekiwania. Już dzisiaj zobacz, gdzie możesz nabyć tego współczesnego drona. Zachęcamy także do dokładniejszego zapoznania się z jego wszystkimi parametrami.
19-06-05 07:35:04