Menu strony
pphoto
lullabysart
aparaty cyfrowe

Dodatki na komórkę

Sklep online poleca w okazyjnych cenach gadżety dla telefonu komórkowego. W tym miesiącu szczególnie poleca się gumy na telefon oraz folię na telefon. Guma na telefon jest świetnie do niego dopasowana. Stworzona została z wysokiej jakości elastycznego poliuretanu. Tworzywo, z którego wykonany został futerał, ma specjalną domieszkę, która ma właściwości antybakteryjne, co jest bardzo ważne w codziennym życiu, bo telefon leży w różnych miejscach i potem zostaje przykładany do twarzy kilka razy dziennie.


telefony
Wysoka trwałość tego tworzywa gwarantuje odpowiednią ochronę komórki jak i długotrwałe użytkowanie. Guma na telefon jest niezwykle trwała na uderzenia, przykład. Etui przyjmuje energię uderzenia podczas upadku.

Szalenie nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, by przejrzeć nasz wpis. Jeśli czujesz ochotę na inne, to naciśnij odnośnik (http://www.north.pl/karta/wklad-do-dzbanka-filtrujacego-maxtra--4006387079451,714-RZ-3634.html) i przejdź do kolejnej strony.

Futerał jest wyprofilowany tam gdzie ma przyciski by można je było obsługiwać, gdy komórka jest w gumie. Guma zapewnia łatwy dostęp do wszystkich gniazd, guzików, głośników, kamery, lampy błyskowej bez konieczności zdejmowania etui. Guma na telefon Chroni telefon przed porysowaniem, a także działaniem pogodowym i promieniowaniem UV.

Gumy na telefon mają różnorodne barwy oraz grafiki. Piękne grafiki powodują, że telefon nie tylko będzie doskonale zabezpieczony, ale będzie również przykuwał wzrok. Etui posiada roczną gwarancję. Guma jest wspaniale doczepiona do :telefonu, nie jest luźna, nie zsuwa się, a co więcej posiada wystający rant wokół wyświetlacza, który chroni ekran komórki. Oryginalne etui, nie tylko dobrze ochroni komórkę, ale także odmieni jego wygląd.Folia na komórkę wykonana została z poliwęglanu.


Chroni ekran przed zarysowaniem, zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz uderzeniem. Powłoka zapobiega powstaniu na szkle odcisków i smug. Wyświetlacz reaguje tak samo na dotyk jak bez niej. Folia na komórkę doskonale przylega, a po odklejeniu nie pozostawia żadnego śladu. Folia maskuje też już istniejące rysy na wyświetlaczu. Folia jest w 100% przezroczysta - obraz nie modyfikuje ostrości i koloru. Główne plusy folii to: znakomita ochrona; bardzo dobra wytrzymałość na zadrapania nawet bardzo ostrymi przedmiotami; wygodny dotyk jak i niezwykle prosty montaż i demontaż. Do szkła dołączony jest zestaw czyszczący, potrzebny przy montażu. Istnieje także video instrukcja nakładania folii po polsku.
22-03-04 09:28:08